Sortiment-Stroje-SealpacCz

Balicí stroje SEALPAC jsou vždy konstruovány podle stejného principu: poskytovat našim zákazníkům vysoce účinné balicí stroje perspektivní i v budoucnosti. Všechny naše stroje byly navrženy pro použití v nejnáročnějších výrobních prostředích a nabízejí optimální kombinaci výkonu, flexibility a spolehlivosti. Vaše výhoda? Velmi nízké provozní náklady.

Na základě našich dlouholetých zkušeností a rozsáhlých interních znalostí dokážeme dodat individuální i na míru šité koncepty, které splní Vaše požadavky – od jednotlivých modulů až po kompletní řešení linek. Bez ohledu na to, zda se jedná o traysealery nebo hlubokotahy, s dalším přídavným zařízením SEALPAC nebo bez něj, poskytujeme řešení pro budoucnost pro každou příležitost.

HLUBOKOTAHY
Automatické a modulární hlubokotažné balicí stroje. Určené pro všechny běžné měkké a tvrdé folie, včetně smrštitelných a skinových obalů.


řada RE
plně automatizované tvarovací balicí strojeřada PRO
modulární, cenově výhodné balicí stroje

TRAYSEALERY
Automatické a poloautomatické balicí stroje pro baleni do hotových misek různých rozměrů s možným přidáním modifikované atmosféry (MAP) a vakua.

řada A-MAX
plně automatizované baličky připravené na budoucnost řada M
kompaktní, poloautomatické traysealery

Typy balení

Díky dokonalému rozpoznání tržních trendů je SEALPAC rychle převádí na inovativní produkty, systémy, řešení a služby. Úzce spolupracujeme s předními výrobci obalových materiálů na vývoji spotřebitelsky orientovaných řešení, která zlepší zvýší efektivitu a ziskovost vaší výroby.

Při vývoji udržitelných obalových řešení se zaměřujeme na redukci materiálu, lepší recyklovatelnost a možnost rozdělit obaly na jednotlivé složky. Vždy za předpokladu navržení bezpečných a hygienických obalů pro vaše produkty, které lze spolehlivě zabalit a zachovat si svou funkčnost. Vyberte si koncept balení a zjistěte, jak by mohl vylepšit Vaše výrobky.

 

Easy Lid
eTray
Fibre Style
Shrink Style
Gamba Packaging
Flat Map
Flat Skin